Kategori: Genel Duyurular

Genel Duyurular

Yayınlarımız

Bölümümüz tarafından düzenlenen e-kitaplara menüden Yayınlarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Şu anda;

  • Veri Madenciliği
  • Mobil Uygulamalar
  • Smart Technology & Smart Management
  • 3rd International Management Information Systems Conference Proceedings

kitapları tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Vefat Duyurusu

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  İşletme Bölümü öğretim üyelerinden Prof.Dr.Özlem İPEKGİL DOĞAN 29/06/2016  vefat etmiştir. Değerli Hocamız Prof.Dr. Özlem İPEKGİL DOĞAN’ın cenazesi, 01.07.2016 Cuma günü saat 11:00’de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ömer Yiğitbaşı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek törenin ardından, öğle namazına müteakip DEÜ İlahiyat Fakültesi Camii’nden (Hatay)  kaldırılacak olup, Güzelbahçe Yelki Mezarlığı’na defnedilecektir. Hocamıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

ozlemdogan

Dokuz Eylül Üniversitesi Uzaktan Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü ile İzmir Şehir Plancıları Odası Şubesi arasında Belediyelerde ve Kurumlarda çalışan şehir plancıları için eğitim projesine ilişkin protokol imzalanmıştır.

Proje kapsamında hazırlanacak eğitimin içeriği Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm hocaları tarafından senaryo tabanlı hazırlanarak uzaktan eğitim yoluyla tüm şehir plancılarının faydalanması sağlanacaktır.

IMG_0829

Frontier Theme