Yönetim Bilişim Sistemleri

2020 ve 2021 Yılı Mezuniyet Töreni Etkinliği

Değerli YBS Öğrencileri, Fakültemiz 20210 ve 2021 Yılı Mezunu ve Mezun Olacak Öğrencilerimize Mezuniyet Töreni organize etmektedir.

13 – 14 Eylül 2021 tarihinde Tınaztepe Kampüsü Amfi Tiyatroda yapılacak olan mezuniyet törenimize katılmak isteyen 2021 yılı mezun öğrencilerimizin aşağıda bulunun kayıt formunu 02.09.2021 tarihi mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

https://forms.gle/XV2vFcX1K9uWi6EV9

Mezuniyet törenimize katılacak olan öğrencilerimiz, pandemi koşulları sebebiyle en fazla iki yakınını törene getirebilecektir.

Mezuniyete katılacak öğrenci sayısına göre, mezuniyet törenimiz Pandemi koşulları sebebiyle, belirtilen tarih aralığında bir ya da iki gün olarak planlanacaktır. Törenin hangi gün ya da günlerde yapılacağı ve törene ilişkin ayrıntılı bilgilendirme önümüzdeki günlerde www.iibf.deu.edu.tr web adresinden duyurulacaktır.

YBS Bölümü olarak mezuniyet aşamasına gelmiş (mezun olmuş veya olmamış) tüm öğrencilerimizi törende görüp kendilerine diploma vermenin mutluluğunu aileleri ile birlikte yaşamak istiyoruz. Bu sizin hakkınız ve bunun tekrarı maalesef olmamaktadır.

wpChatIcon